dr Agnieszka Równicka
dyplomowany lekarz medycyny estetycznej
specjalista medycyny rodzinnej

   

  Dr Agnieszka Równicka jest lekarzem specjalizującym się w zabiegach odmładzania i modelowania twarzy. Planuje i przeprowadza indywidualne programy rewitalizacji skóry tak, by efekt terapii utrzymywał się przez wiele lat.
     Ukończyła z wynikiem bardzo dobrym studia z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii dla lekarzy w Krakowie. Podnosi swoje kwalifikacje i stale doskonali technikę zabiegów w wiodących ośrodkach kształcących lekarzy medycyny estetycznej w Warszawie, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Nabyte doświadczenie zabiegowe i wiedza o najnowszych preparatach pozwalają jej profesjonalnie zadbać o Twój atrakcyjny wygląd.

 

Opinie klientów

Jestem pod wrażeniem! Nie wiedziałam co można obecnie zrobić z wyglądem twarzy w ciągu godziny! 🙂

Karolina

Bardzo miła i profesjonalna doktor, mogę polecić każdemu.

Renata

Miałam przyjemność skorzystać z zabiegu liftingującego przy użyciu nici. Jestem pod wrażeniem doświadczenia i umiejętności dr Barcikowskiej. Dziękuję za dobrze wykonany zabieg i moją odmłodzoną twarz.

Martyna

Korzystałam kilka razy z usług i zdecydowanie polecam! Doktor Barcikowska jest bardzo życzliwa i profesjonalna. Niedługo wybieram się na powiększenie ust ! Lidia

Lidia

Ogromny profesjonalizm, nowoczesne i indywidualne podejście. Dostęp do najnowszych preparatów. Bardzo wysoki stosunek jakości do ceny, gorąco polecam.

DZ

Miałam wykonywany zabieg liftingu twarzy za pomocą nici i efekt jest znakomity! Likwidują upływ czasu! Wyglądam jak 10 lat temu! Niesamowite!

Sylwia

Polecam każdemu kto szuka profesjonalnego podejścia do medycyny estetycznej. Doktor jest przemiła i świetnie doradza. Stawiając satysfakcję pacjentki na pierwszym miejscu. Zdecydowanie rekomenduje!

A.K.

Korzystam z zabiegów wypełniaczami i nici. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Plus za bardzo miłe podejście do pacjenta.

Dominika

Jestem bardzo zadowolona z usunięcia zmarszczek i asymetrii twarzy. Obsługa na najwyższym poziomie, niskie ceny, efekty zaskakujące.

Dagmara

Bardzo miła Pani Doktor ,obsługa na wysokim poziomie, szeroki zakres zabiegów, przystępne ceny, polecam, na pewno tu wrócę.

E

Przeszłam serię zabiegów mezoterapii. Nie spodziewałam się aż tak dużej poprawy. Serdecznie pozdrawiam.

Ewelina Z.

Mądra i doświadczona Pani dr. Polecam wszystkim kobietom. Jestem bardzo zadowolona. Naprawdę warto zrobić coś dla siebie !

Kasia

Bardzo polecam nici liftingujące! Olśniewające i natychmiastowe rezultaty! Rewelacyjnie, polecam!!! Bez bólu w miłej atmosferze.

D.

Skutecznie, fachowo, rozsądnie, profesjonalnie. Miła atmosfera, polecam.

Byłam w zeszłym miesiącu na botoksie u p. Agnieszki jestem bardzo zadowolona z efektu na pewno tu wrócę.

Anka

Wypełnienia i botox wykonane bardzo dokładnie, efekt się utrzymuje. Przed zabiegiem bezpłatna konsultacja, można się wszystkiego na spokojnie dowiedzieć. Bardzo miła doktor, wszystko z uśmiechem.

Pati

Wysoki standard zabiegów. Miła i rzetelna lekarka. Wszystko wykonane na najwyższym poziomie.

S.

Korzystałam kilka razy z usług i zdecydowanie polecam! Doktor Barcikowska jest bardzo życzliwa i profesjonalna. Niedługo wybieram się na powiększenie ust !

Lidia